top of page

Strefa Dobrych Kredytów

Marzeniom trzeba czasem pomóc, w Strefie Dobrych Kredytów mamy ofertę najlepszych banków, które mają dobre oferty kredytów hipotecznych i gotówkowych na zakup nieruchomości. 

Ściśle współpracujemy z bankami, dzięki temu posiadamy wiedzę o wszystkich aktualnych promocjach i pomagamy przejść przez slalom dokumentów i wniosków, które należy złożyć starając się o kredyt. 

Czy wiesz czym jest kredyt hipoteczny? 

Kredyt hipoteczny na zakup np. domu – jest kredytem bankowym udzielanym m.in. na sfinansowanie zakupu nieruchomości przez osoby fizyczne czyli "Kowalskiego". Jest kredytem długoterminowym (20 -35 lat). Bank zabezpiecza się hipoteką na tej nieruchomości. Kredytodawca czyli bank przekazuje wyznaczoną kwotę kredytu na rachunek bankowy sprzedającego na podstawie umowy kupna-sprzedaży. Kredyt hipoteczny może być przydzielany nie tylko w całości ale także i w transzach. W takim przypadku odsetki naliczane są od kwoty wykorzystanej a nie od całości sumy. W przypadku problemów związanych z niespłaceniem kredytu, bank ma pierwszeństwo przed innymi wierzycielami (wyłączeniem tej zasady są alimenty oraz zobowiązania wobec Skarbu Państwa np. składki na ZUS czy podatki).

Na jakie cele, kredyt hipoteczny jest udzielany?

Budowę lub kupno domu,
Zakup mieszkania na rynku pierwotnym lub wtórnym,
Wykończenie, remont bądź modernizację domu lub lokalu mieszkalnego,
Wykup lokalu komunalnego lub zakładowego,
Spłatę kredytu mieszkaniowego w innym banku.
zakup nieruchomości rolnej z siedliskową zabudową.
zakup działki budowlanej (także z niedokończoną budową)

Kalkulator Kredytowy
bottom of page