top of page

Jeśli chcesz oferować swoją nieruchomość bezpośrednio, nie rób tego tak, jak ten Ogłoszeniodawca


"Historia naszego mieszkania zaczyna się od opóźnienienia firmy budowlanej, wykańczającej nam dom od Lipca... Tak, od Lipca!!

Ekipy remontowo budowlane to istna porażka !!

Nieterminowi!

Leniwi!

Jeszcze, żeby efekty pracy były tanie!

Dużo wytrwałości, trudu i cierpliwości jest potrzebne, zwłaszcza należy posiadać energię do rozmowy z takimi firmami...


Panowie oddają nam swoje efekty od Września, Października, od Święta Zmarłych, od początku Grudnia, przez Święta Bożego Narodzenia, a to w okresie Noworocznym,

a to do Trzech Króli, a to do połowy Stycznia i w końcu do teraz... I cały czas ciągle przekładali!


Fachowcy na 102, także proszę pamiętać: należy podpisywać z "fachowcami" umowy terminowe!


Teraz, po danej sytuacji już wiemy. Szkoda tylko, że musieliśmy przez to przejść, także już jest z górki...


Z racji tego, że zorientowaliśmy z jaką firmą podpisaliśmy umowę, zaczeliśmy szukać mieszkania dla siebie, aby mieć, gdzie zamieszkać.

I tak zaczeliśmy zastanawiać się, gdzie jest właściwa lokalizacja w Grodzisku, aby było przede wszsytkim blisko do wszystkich podstawowych wygód oraz cicho i

spokojnie.


I tak, nasze Mieszkanie znajduje się przy ul. Przykładowej 1, gdzie tuż przy bloku jest blisko sklep spożywczy, fryzjer, restauracja, lokalny targ bardzo blisko oraz pływalnia. Przede wszystkim

zależało nam na bardzo dobrym połączeniu i tak:


Do stacji PKP jest 1300 metrów, czyli około 15 min, a do Kolejki WKD około 750 metrów, czyli około 9 do 10 minut, także na tym nam zależało,

aby było bliska komunikacja dojazdowa do Warszawy (i PKP i WKD).


Bardzo blisko są 2 żłobki i przedszkole! 200 metrów i 270metrów, a przedszkole Montessori po drodzę do stacji PKP.


Ale, aby nie było tak łatwo, musieliśmy zmienić wystrój mieszkania, także, aby było w pełni funnkcjonalne. I jak szybko ruszyły prace to znowu trafiliśmy na kolejną

nieterminową firmę remontową, także mamy koniec Stycznia i mieszkanie, w którym mieliśmy zamieszkać jest jeszcze do pomalowania.

Z drugiej strony to jednak plus, jak Kupujący tą okazję chciałby konkretny kolor ścian to można to dostosować. Posiadamy też wizualizację, co widać na zdjęciu, także możemy ją również załączyć.


Przepraszam, że tak się rozpisaliśmy, ale naprawdę nie jest łatwo z firmami remontowymi. Tutaj zamieszczam krótki opis:


Powierzchnia: prawie 40 m2

Mieszkanie z otwartym salonem na czwartym piętrze wyremontowane: nowe gładzie, nowe sufity, podłogi, drzwi i łazienka. Przygotowywane pod nas.

Posiadamy wizualizację, także możemy ją przekazać. Obecny stan wykończenia to: zaciągnięte gładzie, położone nowe podłogi w całym mieszkaniu, przygotowane do malowania.

Pokój jest zaprojektowany z łóżeczkiem dla dziecka, ale to zawsze można jeszcze dostosować.

Forma własności: Spółdzielczo własnościowe prawo do lokalu

Ceny rosną, także budowa nowej obwodnicy jeszcze podniesie ceny, więc można traktować jak inwestycję na lata."


Bezpośrednio, wcale nie oznacza lepiej, taniej, szybciej. Mieszkanie nadal czeka na kupca, pewnie podobnie jak my, każdy kto przeczyta to ogłoszenie ma wrażenie, że przez te wszystkie perypetie mieszkanie jest słabo wykończone, z licznymi wadami.


Warto zatrudnić DOBREGO POŚREDNIKA, zlecić Mu znalezienie nabywcy i to jemu właśnie pozwolić na dobór korzyści wynikjące z zakupu tej nieruchomości dla konkretnego nabywcy, dla każdego będą one inne. Dla jednych bliska odległość do PKP to zaleta, bo tylko chwilę zajmie Mu dotarcie do stacji, dla kogoś innego może być to punkt dyskwalifikujący ponieważ, może obawiać się hałasu pociągów i odrzuci ogłoszenie przez zweryfikowaniem osobiście czy tak jest.


Jak zawsze do Waszej dyspozycji

SREFA DOBRYCH NIERUCHOMOŚCI77 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page